Apartament Grizzly I posiada możliwość połączenia z apartamentem Grizzly II
tworząc łącznie apartament dla 8 osób.
APARTAMENT GRIZZLY I to nowoczesny apartament zlokalizowany w luksusowym kompleksie Apartamenty Ski Resort w Białce Tatrzańskiej. Apartamentowiec znajduje się tuż obok Term Bania oraz popularnego kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska.
Apartament o powierzchni 28 m2 mieści się na poddaszu budynku i przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.
Z apartamentu Grizzly I rozchodzi się piękny widok na góry.
W skład apartamentu wchodzi salon , osobna sypialnia, aneks kuchenny oraz łazienka.
Apartament może pochwalić się piękną przestrzenią oraz oknami dachowymi, które wpuszczają do wewnątrz dużo światła i pozwalają oglądać niebo bez wychodzenia z domu.
Apartament posiada klimatyzację zapewniającą Państwu komfort i wygodę o każdej porze roku . W części dziennej znajduje się wygodna rozkładana sofa z funkcją spania, stolik kawowy oraz telewizor 40” z telewizją Cyfrowy Polsat. W pomieszczeniu znajdziemy także stół z czterema krzesłami, a nad nim wyjątkowy stylowe lampy oświetleniowe. Salon zdobią dodatkowo drewniane elementy dekoracyjne. Tuż obok umiejscowiono aneks kuchenny, w którym znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty AGD ,w tym lodówka, ekspres przelewowy do kawy, zmywarka, płyta indukcyjna dwupalnikowa oraz przybory do gotowania. Z części dziennej wychodzi się na balkon z pięknym widokiem na góry.
Klimatyczna sypialnia została wyposażona w wygodne łóżko małżeńskie , lampy oświetleniowe nad łóżkiem oraz szafki do przechowywania.
W nowoczesnej łazience znajdziemy duży, przeszklony prysznic z deszczownicą, umywalkę wraz z szafką na kosmetyki, WC, pralkę oraz ręcznikowiec.
W korytarzu znajduje się wygodne siedzisko z wieszakiem oraz dodatkowa szafa.
Wnętrza apartamentu urządzone są w jasnych kolorach . Do wykończenia użyto naturalnego drewna oraz materiałów najwyższej jakości. Apartament jest wygodny, przytulny, a zarazem elegancki.
ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU!
Kuchnia
|
W pełni wyposażony aneks kuchenny, lodówka, czajnik elektryczny, przelewowy ekspres do kawy, zmywarka, płyta indukcyjna- dwupalnikowa , szkło, sztućce, garnki
|
Salon
|
Stół i cztery krzesła, rozkładana dwu osobowa sofa, Telewizor 40’’, stolik kawowy,
|
Sypialnia
|
Łoże małżeńskie, szafki do przechowywania, lamki nocne.
|
Łazienka
|
Obszerny prysznic z deszczownicą, wc, umywalka, ręcznikowiec, pralka, suszarka do włosów.
|
Sprzęt audio / video
|
Telewizor 40" z kanałami Cyfrowy Polsat
|
Ekspozycja
|
Widok rozpościera się na panoramę Tatr.
|
Informacje dodatkowe
|
pralka, nieakceptowalne zwierzęta domowe, żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie, suszarka do włosów, zakaz wchodzenia w butach narciarskich do apartamentu! |
Liczba pokoi | 2 |
Max liczba osób w sypialniach | 2 |
Dodatkowe miejsca do spania w salonie | 2 |
Piętro | 3 Piętro-Poddasze |
Garaż | Miejsce parkingowe na terenie posesji. |
Kaucja | 500 zł |
Balkon / Taras | Balkon dzielony z apartamentem obok. |
Ekspozycja | Południowa, widok na góry. |
Faktura VAT / rachunek | Faktura VAT. |
Odległość od centrum |